رفتن به مطلب

افزونه ی AdBlock بر روی مرورگر شما شناسایی شده است. این افزونه ممکن است موجب بروز مشکلاتی در ظاهر و عملکرد وب سایت مهندس پارسی شود. لطفاً این افزونه را غیرفعال کنید.

• اطلاعیه ها

• Shahryar

مشکل عدم پشتیبانی زبان فارسی در نسخه 8.5.2.0 نرم افزار AMS   جمعه, 22 تیر 1397

سلام نسخه 8.5.2.0 نرم افزار AMS که چند ماهی میشه منتشر و کرک شده، متاسفانه کرک اون مشکل داره و از زبان فارسی پشتیبانی نمیکنه. فعلاً از نسخه 8.5.1.0 این نرم افزار استفاده کنید. موفق باشید.
    • Shahryar

هشدار به تبلیغ دهنده هایی که بعنوان اسپم شناخته می شوند.   دوشنبه, 23 مهر 1397

عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما انجمن مهندس پارسی در زمینه برنامه نویسی و ساخت نرم افزار و همچنین آموزش این موضوعات فعالت می کند و در سامانه های دولتی بصورت کاملاً قانونی ثبت بوده لذا تبلیغ در این وب سایت بدون هماهنگی جرم بوده و در صورت مشاهده تبلیغات در سایت بصورت اسپم، مراتب جهت پیگیری به پلیس فتا جمهوری اسلامی ایران گزارش داده و از طریق مراجع مذکور جهت مسدودسازی وب سایت های تبلیغ شده اقدام خواهد شد. لذا در صورتی که نمی خواهید مشکلی برای شما و وب سایت یا محصول تبلیغ شده بوجود نیاید در وب سایت مهندس پارسی اقدام به ارسال پست های تبلیغاتی نکنید. با تشکر
  • 0
ehzamani

اجرا نشدن preview و فایل exe خروجی

سوال

ehzamani    0

سلام

پروژه ای در حال کار دارم که مشکلی نداشت اما نمی دونم چی شد وقتی روی دکمه preview کلیک می کنم میگه با چه برنامه ای بازش کنم و همچنین فایل exe نهایی پروژه هم اجرا نمیشه

فیلم گرفتم لطفاً ببینید مشکل از کجاست(حجم فیلم کمه تقریباً چهار و نیم مگ هست).یک بار هم برنامه رو پاک کردم دوباره نصب کردم اما مشکل پابرجاست.پروژه های دیگه درست کار می کنن

ممنون

برای مشاهده ی این پیوست، می بایست به حساب کاربری خود وارد شوید و اگر تا بحال در سایت عضو نشده اید، لطفاً هم اکنون در سایت عضو شوید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 2
LeBelge    42

برای مشاهده ی این کد، می بایست به حساب کاربری خود وارد شوید و اگر تا بحال در سایت عضو نشده اید، لطفاً هم اکنون در سایت عضو شوید.

• افزایش اعتبار 1

لینک به ارسال
  • 1
LeBelge    42

:laugh:

add the exe extension to the file (.exe)

• افزایش اعتبار 1

لینک به ارسال
  • 0
ehzamani    0
در 5 دقیقه قبل، LeBelge گفته است :

:laugh:

add the exe extension to the file (.exe)

این کار رو هم انجام داده بودم که جواب نداد.عکس زیر

برای مشاهده ی این پیوست، می بایست به حساب کاربری خود وارد شوید و اگر تا بحال در سایت عضو نشده اید، لطفاً هم اکنون در سایت عضو شوید.

لینک به ارسال
  • 0
ehzamani    0
در 1 ساعت قبل، LeBelge گفته است :

برای مشاهده ی این کد، می بایست به حساب کاربری خود وارد شوید و اگر تا بحال در سایت عضو نشده اید، لطفاً هم اکنون در سایت عضو شوید.

ممنون درست شد.یا به قول خودت:
Thanks
Problem solved

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• میزان اعتبار: 0

اطلاعات مهم

با ورود به وب سایت ما، شما ملزم به رعایت شرایط استفاده هستید.

بستن پنجره
تبلیغات